Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka nisur të jetë mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar dy foto nga seti i saj më i fundit fotografik. E veshur sportive dhe me modelin e ri të flokëve, Elvana dukej në formë mjaft të mirë fizike