Elsa Hosk siguroi që të gjithë sytë ishin në të, kur ajo ecte në pasarelë në shfaqjen e modës SS18 të Francesco Scognamiglio të mërkurën në Milano.

28 vjeçarja, supermodele suedeze, mbante një veshje të argjendtë në shfaqje, ku shihej po ashtu me të brendshmet e saj poshtë fustanit gjysmë të prerë.

Veshja ishte e pazakontë në dizajn dhe kishte një hollësi në qafën që shtonte një lulëzim dramatik.