Elita Rudi ka publikuar fotografinë e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Rudi duket me shumë stil, dhe çdo ditë po shfaqet më e bukur.

Kujtojmë se Rudi është në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Gjiko.