Fotomodelja shqiptare Hafia Mira ka befasuar të gjithë me festimin e saj të veçantë për ditëlindje.

Për këtë ditë të veçantë të jetës së saj ka zgjedhur, që të zhvishet ashtu siç ka lindur prej nënës, krejtësisht lakuriq ndërsa shëtit në natyrë.

Këtë fotografi ajo e ka publikuar në rrjetet sociale. Në këtë foto, e cila është bërë në mal, Hafia paraqitet tepër seksi.

Po ashtu Hafia ka treguar që këto pushime për ditëlindjen e saj është duke i kaluar me familjen e saj.

Modelja, e cila ka punuar edhe në firmën e modës që udhëhiqet nga reperi Kanye West, burri i bukuroshes Kim Kardashian, e ka cilësuar vitin e saj si shumë të suksesshëm dhe se beson se një tjetër vit i tillë do të jetë edhe ky që vjen pas ditëlindjes se saj.