Herën e fundit që ata u fotografuan së bashku ishte në një jaht në St. Tropez dhe Leonardo DiCaprio ka shijuar një tjetër ditë të mrekullueshme nën shoqërinë e modeles Elizabeth Turner.

Aktori 42-vjeçar ka qenë në plazh me miqtë e tij në Malibu, ku ka shijuar një lojë volejbolli ndërkohë që Elizabeth ka shijuar dallgët e detit e veshur me bikini.

Modelja ka ngritur akoma më shumë temperaturat duke treguar fizikun e saj në super formë.