Këngëtarja Dhurata Ahmetaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku ka treguar për një dhimbje të cilën duket se e përjeton çdo femër, shkruan lajmi.net

Në fakt, fjala është për femrat që kujdesen për thonjtë, pasi në foto shihet një shishe me një produkt për thonj.

E se për çka është fjala, e di vetëm ajo dhe këto femra.