Linjat e saj seksi trupore e kanë shndërruar atë në një yll.

Dhe Demi Rose tregoi pse është kështu, derisa u shfaq në plazh gjatë tripit në Cape Verde,

22 vjeçarja mahniti plazhin, e veshur në bikini të kuqe, në të cilat ekspozoi të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes.

Ajo dukej në humor të mirë, derisa shijonte detin me miken e saj.