Format e saj trupore, dhe dëshira për t’i shfaqur, siç duket ishin çka i bëri përshtypje reperit Tyga.

E ish e dashura e tij Demi Rose po vazhdon të “nxeh” rrjetet sociale me disa fotografi të realizuara në Ibiza.

Kësaj radhe ajo është shfaqur toples, me një varëse të madhe prej ari.