Damiano Agalliu ishte një prej banorëve të edicionit te 9 të “Big Brother Albania”, historia e te cilit me Armelen beri bujë.

Por tani ata jane secili te ndare ne jeten e tyre. Sot ai ka publikuar një foto ku thumbon vajzën me të cilën duket se ka kaluar natën mbrëmë.

“Me këto vajzat e sotme të gjen belaja. Mirë që vijnë, po ikin dhe pa rregulluar krevatin. Një ditë të mbarë të gjithë”, shkruan Damiano krahas fotos ku shfaqet në krevat.