Hande Ercel dhe Tolgahan Saysiman kanë xhiruar këtë verë një serial të ri të titulluar “Perla e zezë”. Aktorja protagoniste e serialit “Jetë” dhe aktori protagonist i “Mos u dorëzo” janë bashkuar në këtë projekt të ri i cili pritet të jetë një sukses. Ai ka nisur transmetimet në Turqi. Disa nga momentet më të bukura të episodit të parë jua sjellim në videon e mëposhtme.