Këngëtarja Dafina Rexhepi është rithyer pas një pauze të gjatë.

Ajo ka publikuar këngën e re me titull ‘Gimme ur love’ të kompletuar me videoklip.

Kënga është ritmike, ndërsa në klipin e realizuar nga Imagine Films, Dafina vjen hot dhe shumë sensuale.