Një video mjaft e çuditshme e cila e ka lënë gojëhapur edhe vetë fermerin e shkretë, është filmuar sot paradite në Xhafzotaj të Durrësit.

Nga pamjet dallohet se si një qen ka kapur një pulë të gjorë dhe po e shtrëngon të kryejnë marrëdhënie.

Nuk dihet arsyeja se përse këtij qeni “i iku mendja” dhe u fut në kotecin e pulave, por një gjë është e sigurt: pulat e tjera u shtangën nga ky film “horror”.