Në dasmën e Getit dhe Marinës duket se kërcimin e parë nuk e ka bërë çifti. Kanë qenë një tjetër dyshe ata që kanë thyer rregullat duke nisur të parët, meqenëse nuk i është pritur.

Në pjesën e betimit, reperi i Babastars Cozman është parë teksa kërcen me kolegen e tij, këngëtaren Rezarta Shkurta.

Kjo e fundit e ka ndarë këtë moment në rrjete sociale nën mbishkrimin: ‘Ne s’na u durua te prisnim, e inaguruam kercimin’.