Conor McGregor po shijon frutet e duelit të tij me Floyd Mayweather.

Ai ka marrë të dashurën, Dee Devlin dhe të birin, Conor McGregor Junior si dhe disa familjarë të tjerë, për të shijuar pushimet së bashku.

McGregor ka postuar foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet duke kaluar pushuar në një vend të ngrohtë.

Irlandezi pritet që meçin e radhës ta zhvillojë në UFC.