Duket se po ja kalon shumë mirë! Edhe një herë Blac Chyna ka treguar të pasmet e saj gjigante por edhe gjoksin derisa ka pozuar me veshje të zakonshme

Nuk është e panjohur në ekspozimin e hireve të saj fenomenale.

Tani Blac Chyna ka siguruar veten që tërë sytë të drejtohen në drejtim të saj derisa ka festuar “Ditën e punës” të hënën duke treguar asetet e saj nëpër rrjete sociale dhe faqen e saj në Instagram.

Si zakonisht ajo ka treguar gjoksin e saj gjigant dhe normalisht të pasmet e saj seksi.