Këtë të shtunë ka startuar në Tv Klan emisioni “Jo vetëm modë” i cili do të prezantohet nga bukuroshja Nevina Shtylla. Mes shumë lajmeve interesante dhe intervistave nuk munguan dhe lajmet më pikantë dhe personazhet më të përfolur të javës.

Poza e tyre në buzë pati jo pak reagime në rrjetet sociale. Bukuroshet shqiptarë, Xhesika Beberit dhe Afërdita Dreshajt u shfaqën shumë provokuese duke prekur trupat e zhveshur, por mesa duket e gjitha ka qenë një iluzion. E intervistuar nga gazetari i emisonit “Jo vetëm modë” Eni Shehu, Xhesika ka thënë se ajo puthet me Afërditën çdo ditë, po e pyetur nëse puthet në buzë, ajo ka thënë. Jo. “Ne puthemi çdo ditë sa herë takohemi. Këto foto vinë pas një mungese fotosh sesion të dyja së bashku.