Modelja Afërdita Dreshaj ndanë me fansat e saj në rrjetet sociale, shumë momente nga përditshmëria e saj.

Këtë të premte ajo ka postuar një foto pranë një veture luksoze që supozohet të jetë vetura e re e bukuroshes.

Ndryshe, lidhja e saj me çekin po ecën si më mirë dhe çifti duket të jenë të lumtur si asnjëherë më parë.