Ata janë mjaft të rezervuar kur bëhet fjalë për privatësinë e tyre.

Por të enjten, Beyonce shpërndau fotografi intim në website e saj, ku shfaqet me burrin e saj Jay Z,

Dyshja janë në një jaht duke shijuar praninë e njëri tjetrit, derisa shkëmbejnë puthje.

Çifti që së fundmi janë bërë prindër edhe të dy binjakëve dukeshin të lumtur bashkë dhe këngëtarja dukej më seksi se kurrë