Ajo po qëndron në Itali për Javën e Modës atje dhe sfilatën për Versace ajo e konsideron si diçka që kurrë nuk do ta harrojë.

Dhe Bella Hadid është siguruar që të shkëlqejë dhe ta mbajë mend festën në të cilën u paraqit me dy fustane të zi, të premten mbrëma,

Modelja 20 vjeçarja dukej e mahnitshme në një fustan të zi të gjatë, duke treguar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin pa sytjena.

Ajo mori gjithë vëmendjen