E kanë mohuar gjithmonë se janë në një lidhje, edhe në rastet kur janë fotografuar bashkë nga paparacët. Për herë të parë Katie Holmes dhe Jamie Foxx konfirmojnë se janë të lidhur.

DailyMail sjell fotot ekskluzive të çiftit, të kapur për dore buzë detit. Çifti mendohet se janë bashkë që nga 2013, pas divorcit të Holmes me Tom Cruise.

Tashmë nuk do u duhet të fshihen më, teksa shfaqen mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit.