Besa Kokëdhima njihet si njëra ndër këngëtaret me vokalin më të fuqishëm në skenën tonë muzikore.

Por përveç vokalit ajo është një artiste e kompletuar, pasi nuk i mungon as bukuria dhe atraktiviteti. Besa është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Sot Besa ka postuar disa fotografi, në të cilat shumë bukur dhe tejet seksi.