Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, po vazhdon të postojë fotografi me yje të famshme botërore. Bebe Rexha me Jennifer Lopezin në Las Vegas

Së fundmi, pre e “selfieve” të Rexhës ka qenë këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram nga Las Vegasi.

Ditë më parë, Rexha postoi fotografi edhe me Sylvester Stallonen.