Këngëtarja e njohur Bebe Rexha gjithmonë ka treguar me krenari faktin se është shqiptare. Edhe pse është mjaft e famshme kudo në botë, Bebe nuk e harron origjinën e saj.

Madje ajo këtë verë ishte në Shqipëri ku takoi edhe kushërinjt e saj, të cilët janë gjithashtu të njohur në vendin tonë. Bebe ka një lidhje gjaku me familjen e Monika Kryemadhit.

Por le të kthehehmi në LA ku edhe Bebe jeton. Ajo sot përmes një postimi në Instastory ka treguar se babi i saj ka shkuar për të vizituar.

Mesa duket edhe babai i Bebes nuk i harron dasmat shqiptare, ku ka vendosur në televizor një të tillë. Bebe e ka postuar këtë dasmë në një video në Instastory, ku në sfond dëgjohet kënda “Xhixhile”.

Ajo shkruan bashkangjitur videos “Vjen babi në LA dhe ja çfarë ka pastaj në televizorin tim”.Epo ku ka më mirë…