Beatrix Ramosaj po befason cdo ditë e më shumë me pamjen e saj.

Në kremtimin e 20 vjetorit të transmetimit të emisionit shqiptar ‘Opinion’, bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo është shfaqur me një fustan tejet modern dhe kogja të hapur.

Këngëtarja ka pozuar në një fotografi të cilën nuk ka hezituar ta ndajë me miqtë e saj në Instagram të cilëve u ka kërkuar edhe opinioni për këtë dukje.

Në fokus të kësaj fotoje ajo ka vënë këmbët seksi, si të modeleve që parakalojnë në pasarelat ndërkombëtare.