Këngëtarja Baby G ishte e ftuar në emisionin Mirage këtë të premte.

Baby G zbuloi detaje të pathëna nga jeta e saj private dhe karriera në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, këngëtarja foli për herë të parë për largimin e saj nga labeli ‘On Records’ si dhe mundësinë e bashkimit me OTR.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni se çfarë tha ajo për Noizyn dhe labelin e tij, OTR.