Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ndodhet në Milano për Javën e Modës.

Nga atje ajo vazhdimisht poston fotografi në rrjetin social Instagram, ku na tregon edhe veshjet që ka zgjedhur për pjesëmarrjen në këtë eveniment të modës.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto, ku shfaqet me një fustan ngjyrë rozë, me thekë në fund, që në fakt i rri shumë mirë bukuroshes brune.

Por një fustan i tillë është veshur më parë edhe nga këngëtarja me famë botërore Rihanna. Si duket Aurelës i ka pëlqyer aq shumë fustani i Riri-t saqë ka vendosur ta blejë dhe ajo një të tillë.