Modelja e njohur, Aurela Hoxha ndodhet në Milano për Javën e Modës.

Nga atje ajo vazhdimisht poston foto në rrjetin social Instagram, ku na tregon edhe veshjet që ajo ka zgjedhur në këtë eveniment të modës.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një fustan ngjyrë rozë, me thekë në fund, që në fakt i rri shumë mirë bukuroshes brune.

Por një fustan i tillë është veshur më parë edhe nga këngëtarja me famë botërore Rihanna. Si duket Aurelës i ka pëlqyer aq shumë fustani i Riri-t, dhe ka vendosur që të blejë dhe ajo një të tillë.