Këngëtarja e njohur Enca me sa duket ‘e ka perjetuar’ keq faktin qe nuk ka qene e ftuar ne asnje dasme te bere se fundmi nga disa VIP-a shqiptare.

Këngëtarja ka shprehur disa fjalë në profilin e saj në Instagram në lidhje me eventet më të përfolura të momentit.

“Me gjithë këto dasma që po bëhen, kam nisur të mendoj për veten. E dini çfarë… askush nuk do ta dijë kur unë të martohem. Mbase unë jam martuar qëkur dhe askush prej jush s’e di,- shprehet ajo në një Instastory.