Këngëtarja Arta Bajrami ka publikuar këngën e saj më të re me titull ‘A dalim’.

Kënga është kompltuar me videoklip ku Arta vjen joshëse dhe seksi.

Ndryshe, ajo njihet për hitet e shumta të cilat dëgjohen edhe sot pas shumë vitesh nga publikimi i tyre.