Angela Martini ka kohë që nuk e kemi parë duke ecur në pistat e modës.

Por, bukuroshja shqiptare po vazhdon të arrij temë e mediave rozë shqiptare.

E gjithë kjo në saje të fotografive që po i publikon në rrjetet sociale, të cilat po komentohen shumë prej ndjekësve të shkodranes.

Një të tillë Martini e ka publikuar edhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet atraktive dhe joshëse.

Modelja kishte veshur një fustan të shkurtër që i ekspozonte këmbët seksi ndërsa me dorën e majtë e kishte vendosur në mes të këmbëv

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on 

Ndryshe, bukuroshja tash e sa kohë është në lidhje me milionerin rumun, Dragos Vasulec