Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas aksionit të policisë në Elbasan këtë të enjte, ku u shoqëruan 27 persona.

Në një shënim të shkurtër në Facebook, ish kryeministri shprehet me ironi:

Aksion spektakolar policor ne Elbasan, i drejtuar nga vete Çako i droges!

Me banden e Rames dhe Don Lales darkojne, ama arrestojne 27 endacake!

Bravo, bravo e qetesuan Elbasanin!