Ajo është një ish modele dhe di shumë mirë si të paraqitet para kamerës.

Dhe Penny Lancaster solli stuhi TV Choice Awards 2017, që u mbajt të hënën mbrëma në hotelin Dorchester në Londër,

Ylli 46 vjeçar mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj, derisa kishte vendosur të dalë pa sytjena.

Ish modelja tregoi linjat ende në formë, teksa u shfaq e buzëqeshur në një fustan të gjatë blu, që nxirrte në pah gjoksin.