Roma ka marrë një lajm shumë të mirë gjatë stërvitjeve të sotme

Dy mbrojtësit e djathtë të Romës, Bruno Peres dhe Rick Karsdorp i janë bashkuar sot skuadrës në stërvitje.

Të dy lojtarët kishin munguar në ndeshjet e fundit, por ata tashmë janë të gatshëm për të luajtur.

Ky është një lajm shumë i mirë për Romën, e cila në ndeshjen e fundit ndaj Interit u mposht në Olimpico 3:1.