Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Malta – Anglia

Malta dhe Anglia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.