Ajo është e njohur për ekspozimin e tepërt të lëkurës.

E një pushim i nxehtë në Mallorrca, i dha mundësinë Lizzie Cundy-t që të ngris edhe më tepër temperaturat, shkruan Daily Mail,

Ylli 47-vjeçar, i ka lënë pak vend imagjinatës, derisa është shfaqur në bikini dy-pjesëshe, duke zbuluar shumë nga trupi i saj për t’u patur zili.

Britanikja dukej e qeshur dhe tejet në disponim derisa kënaqej në jahtin superluksoz të enjten.