Duket se ditëlindja e 20-të e Kylie Jenner do të jetë më e qetë se viteve të kaluara!

E! News shkruan se Kylie tashmë ka zbuluar planet e saj për të festuar ditëlindjen e saj që do të jetë të enjten.

“Zakonisht shkoj në udhëtime çdo vit dhe më pëlqen të bëj diçka të veçantë dhe të madhe, por këtë vit dua të jem vetëm me familjen”, ka thënë Kylie ekskluzivisht për E! News.

“Dua të jem vetëm rreth familjes sime dhe miqve të mi, të bëj diçka të bukur”.