I kapën “mat” në jug, zbulohet kjo foto intime e Stresit..

Ai është një ndër reperet më të mirë në vend. Këngët që ka publikuar janë hite dhe tani ai vërtet është një personazh i suksesshëm. Ditën e djeshme në media qarkulluan disa foto ku shihej Stresi me një vajzë në jug. Lajmi është përhapur shumë shpejt dhe u përfol se dyshja shiheshin shumë të dashuruar. Por intv.al ka zbuluar këtë foto të reperit me një vajze, e cila ngjan shumë me vajzën që u kap “mat” Stresi. Duket se kjo është një foto intime e dyshes dhe duket se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin, lidhje shoqërore apo lidhje dashurie këtë gjë nuk mund ta themi akoma.