Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe paraqitjet provokuese.

Së fundmi, Ismaili ka publikuar një fotografi mjaft të veçantë në InstaStory, ku shfaqet në ashensor bashkë me qenushin e saj, Pikon.

Ajo ka treguar gjithnjë se është shumë e lidhur me kafshët shtëpiake, dhe mban plot tre në apartamentin e saj.

Liria e madhe dhe dashuria që ka për ta, bën shpesh që ajo për kafshët, t’i thotë vetes edhe “mami”.

Dhe të njëjtën gjë, këngëtarja ka bërë në mbishkrimin e fotografisë së fundit në InstaStory, në të cilën ka shkruar: “Evladi”.