Çifti i njohur, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë këtë të premte.

Derisa atëherë Besi dhe Xhensila po shfrytëzojnë ditët në mënyrën më të mirë të mundshme.

Çifti në fjalë kanë realizuar edhe një fotosesion tejet të këndshëm.

Edhe kësaj radhe Xhensila duket e bukur dhe me shumë stil, derisa krahë saj ndodhet i fejuari i saj Besi.