Tashmë nuk është sekret. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po i japin fund beqarisë në muajin shtator.

E duket se tani gjithçka është drejt finalizimit, përfshirë edhe fustanin.

Pak nga ky i fundit, ka ndarë përmes rrjeteve sociale vetë dizajneri Valdrin Sahiti, i zgjedhur për fustanin e ëndrrave të këngëtares.

Nuk dihet nëse Xhensila do ketë më shumë se një vello, por të paktën prej njërës, pamë diçka