Stoke City dhe Arsenal do të përballen sot, nga ora 18:30, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Për Stoke Cityn nga minuta e parë do të luajë Xherdan Shaqiri. Kurse, edhe te Arsenali titullar do të jenë dy yjet shqiptarë: Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

T mobile In article [4] Laor