Ai ka qenë i martuar me bukuroshen britanike Kate Beckinsale për më shumë se një dekadë, përpara se të ndaheshin përfundimisht vitin e kaluar.

Dhe, filmbërësi  44 vjeçar Len Wiseman, dëshmoi e ai ka vazhduar jetën, teksa u pa me një zeshkane bukuroshe të panjohur, teksa po shijonin shoqërinë e njëri tjetrit në Poppy Nightclub në West Hollywood,

Ajo dukej tejet seksi e veshur në pantallona dhe taka, por vëmendjen e mori gjoksi I saj shpërthyes, të cilin e kishte ekspozuar vetëm në sytjena të kuq.

Nuk dihet nëse dyshja janë në lidhje