Këngëtari i mirënjohur Vedat Ademi do të bëhet baba për herë të dytë.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Ademi përmes një postimi në rrjete sociale. “Faleminderit per urimet , jam falenderues qe e festoj ditelindjen ne pritjen e djalit te dyte

Flm familjes time, ne vecanti prinderve te mi qe me rriten me shume Dashuri

Flm shume Dorela per surprizen shumeeee te vecante

Mbi te gjitha Faleminderit Zotit qe na jep jete qe te gezojme dhe festojme… Perqafime pafund per te gjithë,”-ka shkruar Vedati krahas fotos me bashkëshorten e tij. Së bashku çifti kanë edhe një tjetër djalë Jon Artin dhe aktualisht po jetojnë në SHBA