Ajo ka pasur disa ditë shumë të ngarkuara, duke marrë pjesë në evente dhe duke u marrë me punë në Los Angeles në Las Vegas.

Dhe të martën Vanessa Hudgens u paraqit përplot stil, duke treguar linjat seksi trupore,

Aktorja 28 vjeçarja dukej sensacionale, e veshur në kostum bardhë e zi, në pjesën e sipërme vetëm në sytjena, dukë marrë vëmendjen në rrugë