Mediat spanjolle raportojnë se Valencia është duke menduar për një alternativë rreth Geoffrey Kondogbias.

Jakob Johansson nga AEK-u i Athinës është alternativa për francezin, i cili nuk po mund të transferohet nga Interi.

Nerazzurët dëshirojnë 30 milionë euro për të dhe asnjë cent më pak.

Kjo shumë nuk po mund të paguhet nga Valencia dhe tash po kërkon opsione tjera.