Ajo nuk heziton asnjëherë që të shfaqi trupin e saj seksi.

Dhe Demi Rose kështu ka bërë edhe këtë herë, duke treguar format e saj bombastike në setin e fundit fotografik.

22 vjeçarja e veshur me rroba banjo shfaqi gjoksin dhe të pasmet shpërthyese në Ibiza.