Ajo kurrë nuk ka frikë të tregojë format e saj të modeles.

Dhe Joanna Krupa ka bërë të njëjtën gjë edhe të enjten, kur u nis për darkë në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

38-vjeçarja kishte veshur një fustan ngjyrë vjollce, me të cilin zbuloi më shumë se ç’duhej.

Duke dalë nga vetura, bukuroshja polake pësoi një incident, duke treguar të brendshmet e saj të zeza.