Manchester United ka kthyer vëmendjen nga anësori i Monacos, Thomas Lemar

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka kërkuar edhe një lojtar para përfundimit të fatit kalimtar të verës.

Sipas Daily Record, Mourinho ka kërkuar transferimin e anësorit fantastik të Monacos, Thomas Lemar.

Për shërbimet e lëmar Unitedi duhet të shpenzojë 60 milionë euro, aq sa kërkon edhe skuadra franceze.

Në rast se dështon Lemar, atëherë në listën e Unitedit janë edhe Gareth Bale dhe Ivan Perisic.

T mobile In article [4] Laor