Sapo u nda nga Fjorentina, Olsi është bërë beqari më i kërkuar në treg.

Një nga vajzat që i ka hedhur grepin është kushërira e Rike Rocit, Irid Oxa.

Ajo e ngacmon shpesh atë në komente në Instagram dhe tashmë përflitet për një lidhje të mundshme mes tyre.

Në një foto të Olsit, përshkrimi i së cilës ishte “Bye, bye”, Irid shkroi: “Nuk ka nevojë për fjalë të tjera”.

Së bashku me kushërirën e saj, u cilësuan si tifozet më seksi të Kombëtares Shqiptare në Europianin e Francës.