Dani Alves nuk do të luajë ndaj Toulouse për shkak të një tragjedie familjare

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka zbuluar se tezja e Dani Alvesit është mbytur aksidentalisht në një lumë në veri të Bahias.

Ish anëtari i Barcelonës dhe Juventusit nuk do të luajë të dielën ndaj Toulouse për shkak të një tragjedie familjare

Alves është transferuar nga Juventusi në në Paris Saint Germain si lojtar i lirë.